Reference


Kristýna

Mgr. Pavla Zachová je velmi šikovná fyzioterapeutka, která mi pomohla s problémy po porodu našeho prvního dítěte. Její přístup je otevřený a laskavý, respektuje individuality každého a snaží se všemožně vyjít vstříc.

Hana

Pavlínku jsem vyhledala hlavně kvůli nedařícímu se otěhotnění a velmi bolestivé menstruaci. Jakákoliv alternativa ke klasické medicíně je mi velmi blízká. Společně jsme odvedly kus práce. Je to velmi empatická a pozitivně naladěná bytost, která dokáže nalít optimismus do žil. Naučila jsem se pracovat se svým pánevním dnem, osvojila si cviky metody L. Mojžíšové, naučila se užívat bylinky a v neposlední řadě také zklidnila mysl. Moc jí za to děkuji a pevně věřím, že dříve či později se výsledek dostaví.

Apolena

Paní Zachovou doporučuji pro její empatický přístup, odborné poradenství v široké oblasti zdraví (strava, pohyb, stres, atd.) a pocit, že je o mně opravdu pečováno. Její pozitivní přístup je motivující a inspirující k životním změnám.

Andrea

Pavla je profesionálka, která se mnou probrala můj "problém" nejen z hlediska fyzioterapie, ale také mi vysvětlila vliv psychiky a životního stylu na zdraví. Nejen že mi ulevila od bolestí hrudní páteře, ale vysvětlila mi, jak předejít dalším potížím v oblasti pohybového aparátu a jak zrelaxovat tělo po namáhavé fyzické činnosti v zaměstnání. Ještě jednou děkuji za celostní a lidský přístup a cenné informace.

Helena

"Myslím, že jste sama správně vystihla, jaká slova jsou specifická pro Vaší práci - celostně, neinvazivně, empaticky. Dokážete mluvit o poměrně intimních záležitostech naprosto přirozeným způsobem tak, že se nikdo z přítomných nemusí cítit jakkoliv nekomfortně, což mi přijde jako velké umění.

Uvědomila jsem si, jak moc je důležité věnovat této oblasti pozornost a jak moc důležité také je starat se o naši ženskost. Jak jste řekla, není na tom nic špatného, ani zahambujícího, ani cokoliv negativního, mluvit o těchto věcech. Já jsem měla štěstí na výchovu, kde se netabuizují žádná témata a bavíme se o všem. Ale výchova není všechno a myslím, že jsem si sama během života utvořila určité bloky, které by v budoucnu mohly být velkou překážkou ke spokojenému životu.
Odbourávat je s Vámi se ale jevilo jako velice nenásilné, přirozené. Moc se mi na Vás líbí, že z Vás cítím velkou profesionalitu, ačkoliv vše vykládáte hezky jednoduše a přístupně. Máte sebevědomí na to říct, že nevíte, když si nejste jistá, protože víte, že Vás to neshodí, ale spíš vyzdvihne.

Informace máte seskládané opravdu celostně, z různých zdrojů, vžité, promyšlené, propojené. V praktické části dokážete člověka povzbudit tak, aby se nebál se sebou pracovat. Vytváříte prostředí důvěry, což je pro Vaší činnost a pro celý život velice podstatné. Líbí se mi, že se tupě nespokojíte s tím, co je Vám předkládáno a sama si vše ještě ověřujete a studujete dál. Nestěžujete si na špatnou školu atp a prostě se zařídíte po svém.

Jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla setkat, bylo to obohacující a jsem ráda, že si vše mohu ještě projít.

Lenka

Zúčastnila jsem se praktických seminářů Pánevní dno a Cvičení dle Ludmily Mojžíšové. Poctivě cvičím a již po několika týdnech zažívám první pozitivní výsledky:

Nemusím cvičit další cviky na záda, bohatě stačí ty, které nás Pavla naučila.

Hodně kamarádů si všimlo, jak krásně se mi zpevnilo tělo.

Díky Pavliným radám jak správně používat své tělo, zvládnu sedět i delší dobu na židli, aniž bych umírala na bolesti zad.

Zažívám snadnější a intenzivnější orgasmus - to je moc příjemné zlepšení

Díky moc za tvé semináře a tvůj přístup.